Yukarı Çık

ITMA 2015 Milano (12 - 19 Kasım) Fuarı

Kasım 2015

ITMA 2015 Milano (12 - 19 Kasım) Fuarında Hall 8 Stand B115 te sizleri de bekliyoruz.

Dünyanın en çok kullanılan, ve en yeni WEB TEKNOLOJİSİ ile çalışan TEKSTİL DE ÜRETİM TAKİP ve ERP uygulamamızı tanıtmak için sizi bekliyoruz.

Datatex, zorlu ve çetin rekabet ortanımda dinamik piyasa koşullarının yarattığı zorluklarla başa çıkmanızda yardımcı olacak son teknoloji temelli gelişmiş planlama, kontrol ve maliyetleme yazılımı.

Satış tahmininden satın almaya kadar, optimize edilmiş üretim, sıkı stok kontrol ve dünya çapında müşteri hizmetini de kapsayacak şekilde elyaftan mağazaya kadar süreçlerin kapsamlı yönetimi.

Datatex 5 kıtada 42 ülkede 400 üzerinde tekstil ve konfeksiyon müşterisinde edindiği 30 yıllık deneyimi ile tekstil endüstrisi için dünyanın en yeni en etkin yönetim sistemi.

Datatex’in yeni filozofisinin sorunları fırsatlara, verileri başarıya götüren kararlara ve talepleri karlılığa nasıl dönüştürdüğünü gelip görün.

Bulut, Java-web-gelişmiş planlama ve çizelgeleme- etkin üretim- optimize edilmiş ambar ve stok yönetimi- otomatik veri toplama- kalite yönetimi- optimize edilmiş kesim – ayrıntılı maliyet ve marj kontrolü- talep yönetimi- müşteri hizmeti- CRM- WMS-sevkiyat-faturalama-komple ürün izlenebilirliği.

Tüm Tedarik Zincirini Kapsama
İplik, dokuma, örme, halı, non-woven üretimi; kesim, dikim, paketleme, dağıtım; boyama, terbiye, baskı, dijital kaplama laminasyon, her düzeyde dış işlemler...