Yukarı Çık

SAP Business One

SAP Business One, küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerinin uçtan uca tüm işlemleri verimli hale getirmesine, anında ve eksiksiz bilgi edinmesine, işletme süreçlerini otomatikleştirmesine ve kârlı bir büyümeyi hızlandırmasına olanak sağlayan eksiksiz bir iş yönetimi uygulamasıdır.

SAP Business One size, tek bir sistem aracılığıyla gerçek zamanlı bilgilere anında erişme olanağı sağlar. SAP Business One, ERP erişim noktanız olarak görev yapan, kullanımı kolay bir arayüzün yanı sıra, dahili ve harici veri kaynaklarına yönelik standart arayüzler, avuçiçi bilgisayarlar ve diğer analiz araçlarını içerir. SAP Business One, özellikle küçük ve orta ölçekli şirketlerin ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları çözmeye yönelik tasarlanmış yeni nesil bir iş çözümüdür.

SAP Business One, bağlı olmayan iş süreçlerinden veya sistemlerden kaynaklanan ihtiyaçları ve sorunları tamamen ortadan kaldırır. Satış ve pazarlama, müşteri, finans ve operasyonlar çapında tüm işlevleri tek bir sistemde entegre eder ve paralel duruma getirir. Böylece işletmeniz sorunsuz bir şekilde çalışır ve sağlıklı raporlar alabilirsiniz. Kritik önem taşıyan işletme bilgilerini tek bir veri tabanında saklar; bu sayede, genellikle birbiriyle tutarsız farklı sistemlerden bilgi toplamak zorunda kalmadan, anında sağlıklı verilere erişebilirsiniz. Satış ve müşteri hizmetlerini daha iyi yönetmenize yardımcı olmak üzere, yerleşik müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) araçları sunmaktadır. Ayrıca SAP Business One işletmenize ve sektör gereksinimlerine kolayca uyarlanabilen, esnek bir sistemdir.

SAP Business One tüm iş alanlarını kapsayan Müşteri Yönetimi, Teklif / Satış, Satın Alma - Satıcı, Üretim, Bankacılık İşlemleri, Finansallar, Stok, MRP, CRM, Satış Fırsatları, İnsan Kaynakları ve Hizmet gibi genel işlevlerin yanı sıra, irtibat yönetimi ve kullanıcı tanımlı değerler gibi bazı yenilikçi geliştirmeler sunmaktadır.

SAP Business One'nın en önemli özelliği, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik olarak tasarlanmış ve oluşturulmuş bir iş yönetimi çözümü olmasıdır. Bu durumda SAP Business One sayesinde iş süreçlerinizdeki zor durumlardan kurtulur ve sıkıntılı süreçlerle başa çıkmak zorunda kalmazsınız.

Kota Bilgisayar - SAP business One

Kota Bilgisayar - SAP business One