Yukarı Çık

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi

İNGİLİZCE’Yİ YAŞAYIN!

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi kendi ana dilimizi öğrendiğimiz yöntemlerle İngilizce dil becerilerini günlük tekrarlarla kazandıran çok etkin bir sistemdir.


Dilde Otomatikleşmeyi Sağlayan Karma Eğitim Sistemi

DynEd, dil eğitimini bilgisayar üzerine taşıyan ve gerçek hayat benzeri uygulamalarla bireylerin kendi kendilerine ve aynı zamanda eğitmen desteği ile İngilizce öğrenmelerini sağlayan bir karma eğitim sistemidir. Dil eğitimcileri, bilgisayar programcıları, nörologlar ve sanatçılardan oluşan geniş bir ekip tarafından tasarlanan DynEd, günlük tekrarlarla anlama becerisinden otomatikleşme becerisine geçerek İngilizce dilinin kalıcı hafızaya yerleşmesini sağlar.


Etkin Öğrenme Modeli

DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi ile yapılan tüm çalışmalar 98 değişik kritere göre kaydedilip değerlendirilerek, doğru çalışma yöntemleri, anında öğrencilere iletilir.

DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi ile İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar, sistemin önerilerine uygun olarak çalıştıkları takdirde ,TOEFL 500 (TOEFL-IBT 75) düzeyine 360 saat gibi kısa bir sürede ulaşabilirler.

DynEd programlarına özgü bir özellik olan Düzey Ayarlama™(Shuffler Level™) sistemi, yazılımın hızı ve zorluk derecesini öğrencinin çalıştığı konudaki becerisine göre ayarlamaktadır.

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sisteminde, en son teknoloji ürünü olan Konuşma Tanıma (Speech Recognition) yazılımı sayesinde öğrencilere gerçek hayat benzeri alıştırmalar ve bilgisayarda karşılıklı konuşmalar yapma olanağı sunulur.

DynEd’in Tutor yazılımı ise öğrencilere çalışmaları sırasındaki davranışları ve verimlilikleri hakkında yazılı bir rapor ve not vererek daha verimli bir öğrenim için yapılması gerekenleri belirtmektedir.

Eğitmenler ayda 2 kez 15’er dakikalık bir telefon görüşmesinde öğrencilere en doğru çalışma yöntemlerini anlatarak ve üzerinde çalıştıkları modüllerdeki konularda öğrenciler ile İngilizce konuşarak dilin kişiselleştirilmesini sağlarlar. Eğitmen desteği DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi’nin ayrılmaz bir parçasıdır.


Yapay Zeka ile yönlendirilen Yerleştirme Sınavı

DynEd eğitim sistemine yeni giren öğrencilere kendi bilgisayarları üzerinde bir Yerleştirme Sınavı (Placement Test) verilmektedir. Bu sınav başlangıç düzeyi sorularla başlayıp verilen yanıtlara göre soruları zorlaştırmakta ve öğrencinin sorulara cevap veremeyeceği düzeye gelmesi ile sonucu belirlemektedir. Sınav sonucunda öğrencinin düzeyine uygun DynEd eğitim yazılımları ve bu yazılımlara hangi düzeyden başlayacağı belirlenmektedir.


Sertifika Odaklı Çalışma

İstenirse altı seviyede İngilizce dil bilgisi Dyned çalışması ve bunu takip eden Beceri Sınavı ile sertifikalandırılır.


Güçlü Takip Mekanizması

DynEd’in Kayıt Yöneticisi (Records Manager) sistemi ile çalışmalar sırasında öğrencilerin çalışma ve davranışları adım adım izlenmekte, öğrenciler kendi çalışmalarını denetleyebilmekte, öğrencilerin birey veya sınıf olarak yaptıkları çalışmalar hakkında rakamsal tablolar ve yazılı raporlar otomatik olarak hazırlanmakta ve anında geri bildirimde bulunulmaktadır.

Kota Bilgisayar - DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi