Yukarı Çık

Sürekli Kullanılabilirlik - Vision Solutions

MIMIX Sürekli Kullanılabilirlik Çözümleri

MIMIX AVAILABILITY for system i

IBM System i sunucuları için gerçek zamanlı sürekli kullanılabilirlik çözümüdür. Birden çok sistemler arasında esnek replikasyon konfigürasyonları yapabilirsiniz. Sistem üzerinde yapılan veri veya obje değişikliği, ekleme, çıkarma işlemlerini gerçek zamanı olarak yedek sistem/sistemlere gönderir. Sistem yönetimi ve verimlilik analizi yaparak sistem performansını arttırmak için yapılması gerekenleri raporlayan, gerçek zamanlı bilgi veren, kullanıcı müdahelesine gerek duymadan, çalışırken hataları gideren, denetim programları sonucunda çıkan gideremediği hataları kullanıcıya rapor eden bir yazılımdır.

  • MIMIX Monitor, MIMIX DB2 ve Object Replicator, Promoter ve iOptimizer modülü vardır.
  • MIMIX Promoter; Veri tabanındaki dosyalar aktif olarak kullanılırken yeniden düzenleyebilmemize, Reorganize Physical File Member (RGZPFM) komutunu dosya aktif kullanılıyorken yapabilmemize, dosya üzerinde kayıt deseni değiştirme, saha ekleme çıkarma gibi işlemleri dosya aktif iken yapabilmemize olanak tanır.Bu işlemler devam ederken dosya(lar)da oluşan değişiklikleri de veri kaybı olmadan yedek sisteme göndermeye yarayan modüldür.
  • iOptimize ; IBM i sunucunuzu sürekli olarak verimli çalışması için kontrol eder ve ayarlar, sunucuzun sağlıklı çalışması için otomatik kontroller koyabilirsiniz, disk kullanım verimliliğini arttırır, sistem gereksinimlerini minimize ederek masraflarınızı azaltır, izleme ve raporlama özellikleri sayesinde 70 farklı rapor verir. Browser ile erişip görebilirsiniz. Diskler hakkında gerçek zamanlı bilgi verir. PF ve LF analizlerini yaparak çift yaratılmış, gereksiz, kullanılmayan dosyaların bilgisini verir. IFS dosyaları, ASP 'ler ve iASP'ler hakkında raporlar hazırlar. Sistemimizden en yüksek performansı almamıza yardımcı olur. Bağımsız denetçilerin istedikleri raporları hazırlamamızı sağlar.
  • •Mimix Availability ile Sanal Rol Değişimi özelliği ile yedek sisteme sanal olarak geçiş yapıp test yapabilirsiniz.
Mimix Availability İndirMIMIX Professional for IBM İndir

DOUBLE-TAKE AVAILABILITY

Windows/Linux/AIX sunucularda gerçek zamanlı veri replikasyonu yolu ile tam bir güvenlik sağlar. Ana sunucuda oluşan değişiklikleri gerçek zamanlı/anında yedek sisteme veya server cluster'a yedekler. Sanal sunucu ve bulut desteği vardır.

Double Take Availability for Windows İndirDouble Take Availability for Linux İndirDouble Take Availability for AIX İndir

DOUBLE-TAKE SHARE

Double Take Share/Replicate 1 for Windows/Linux/AIX/IBM i (AS/400)

Programlama gerektirmeyen Replicate1 ile farklı veri tabanları arasında bilgiyi paylaşabilir ve kullanabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak değişiklikleri yakalar ve ilgili sistemler gönderir. Örneğin Linux üzerindeki Oracle veritabanı ile Unix üzerindeki Sybase ve mainframe üzerindeki DB2 arasında veri aktarımı yapabilir.

Double Take Share İndir