Yukarı Çık

Kota Bilgisayar Hakkında | ERP, Logo, Netsis Programı

Kota Bilgisayar

Yazılım üretme, yaşama geçirme, eğitim, danışmanlık, bakım ve destek faaliyetlerinde 30 yılı aşkın deneyimi ile fark yaratan KOTA’nın uzmanlığı ERP ve etrafındaki değer katan çözümlere odaklanmıştır.

Her faaliyet alanında konusunda uzmanlaşmış insan kaynakları ile yüksek kalitede müşteri hizmeti ve desteği vererek memnuniyeti en üst düzeyde tutmak yıllardır KOTA'nın amacı olmuştur. Bu yıllar süresince KOTA kendi geliştirdiği uygulamalara ek olarak dünyada konusunda lider yazılım firmalarının ürünlerini Türkiye koşullarına ve gereksinmelerine uyarlayarak yeni çözümlerle hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Datatex firmasının geliştirdiği TIM ve NOW Entegre Tekstil Üretim çözümleri dikey pazara özel çözümlerdir. Tekstil ve konfeksiyon sektörünün çok özel gereksinimleri vardır ve dinamik bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden genel amaçlı ERP yazılımları bu sektörün ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamamaktadır. 1984 yılından bugüne tekstil ve konfeksiyon sektörlerine hizmet veren KOTA, bu sektörün gereksinmelerini İtalya’da bulunan DATATEX AG. firmasının sektöre özel ürünü ile çözmüş ve birçok büyük tekstil kuruluşunda hayata geçirmiştir.

MIMIX Professional, MIMIX Enterprise, iTera farklı ortamlarda kullanılabilen Sürekli Kullanılabilirlik çözümleridir. Bu yazılımlar ile tüm bilgi işlem altyapınızı koruyabilir, kritik uygulamalarınızın kesintiye uğramadan çalışmasını mümkün kılabilir, deprem, yangın gibi doğal afetler ile yazılım veya donanım arızaları veya bakımlarında kesintiye uğramadan çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Netsis lokal bir ERP yazılım çözümüdür. Türkiye'de yaygın olarak kullanılmaktadır. Netsis uygulamaları İşletmelere çalışanları bazında ve tüm iş süreçlerinde uçtan uca verimlilik ve etkin bir maliyet yönetimi gerçekleştirme fırsatı sunar, rekabet odaklı kurumların yerel ve uluslararası standartlara uyum sağlamasını kolaylaştırırken, güncel mevzuatlar ile gündeme gelen değişiklikler için de hazır bir altyapı sunmaktadır.

DynEd bilgisayar destekli İngilizce dil eğitimi yazılımı kişilerin yer ve zamandan bağımsız İngilizce öğrenmelerini özellikle beynin çalışma prensipleri paralelinde yürüten, kişi bazında izleyen ve geri bildirimlerle destekleyen bir çözümdür. Her yaş ve düzeyden dil öğrencilerinin İngilizce iletişim becerilerini geliştirmelerini sağlayan çeşitli seviye ve farklılıkta iç içe geçmiş bir dizi tümleşik ve interaktif modül/kurslardan oluşmaktadır. Bu uluslararası ödüllü İngilizce lisan eğitim çözümü tüm dünyada, okullar, şirketler, eğitim kuruluşları ve devlet kuruluşları tarafından başarıyla uygulanmaktadır.

NedGraphics kumaş tasarımı amaçlı bir CAD/CAM çözümüdür. Jakar, armür ve baskı desenlerini yaratmada, varyantlarını oluşturmada ARGE ve ÜRGE çalışmalarına destek olur.

E-devlet süreçlerinizi ERP çözümleri ile entegre ortamlarda yönetmenizi sağlayacak yazılımlar da çözümlerimizin bir parçasıdır.

İş zekası ürünleri ile ERP yazılımlarınızı zenginleştirebilir, karar destek mekanizmalarınızı gerekli bilgi ve hız ile destekleyebilirsiniz.

QuickNET for Netsis , Siparişlerinizi , tahsilatlarınızı daha hızlı ve güvenli olarak yönetebileceğiniz platform bağımsız plasiyer saha satış uygulaması QuickNET sipariş süreçlerinizi , stoklarınızı ve nakit akışınızı daha verimli yönetmenizi sağlar. Tablet, Cep telefonu, PC, Laptop tüm cihazlarınızdan güvenli bir şekilde işlem yapıp rapor alabilirsiniz.