Yukarı Çık

Tekstil Sektörüne Özel ERP

15 yılı aşkın tecrübesi ile Datatex, tekstil sektörüne odaklanmış yazılım çözümleri üreten konusunda bir firmadır. Tekstil ve hazır giyim sektörüne özel Datatex yazılımları, entegre firmaların tüm üretim aşamalarını desteklediği gibi sektörün her alanında her boyutta firma için uygun çözümler sunar.

Modüller yapısı ve özel tasarımı ile TIM (Textile Integrated Manufacturing), bu alandaki ilk ERP tekstil yazılımı olup, tekstil ve hazırgiyimde farklı ihtiyaçlar ve koşullara kolaylıkla uyum sağlayabilen standart bir pakettir. Bugün dünyanın en büyük ve en önemli tekstil üreticilerini kapsayan 38 farklı ülkede, 14 ayrı dilde, 350 başarılı uyarlama ile tekstil sektöründe lider konumdadır.

Kota Bilgisayar - Datatex Modülleri

NOW (Network Oriented World), TIM deki zengin tekstile özel fonksiyonlara ek olarak yenilikçi fonksiyonları olan, nesne temelli teknoloji üzerine inşa edilmiş, web tabanlı yeni nesil ERP çözümüdür. Çoklu platform desteklemesi, dünya standartları ile uyumlu olması, herhangi bir tarayıcı ile son kullanıcıların ERP proje maliyetlerini düşüren önemli avantajlardır.

Stok ve üretim maliyetlerini detaylı takip etmek isteyen, eniyi kalite ve servisi hizmetleri ile rakabette avantaj elde etmek isteyen Profosyonel Yöneticiler için, Datatex NOW' ideal çözümdür.

Kota Bilgisayar - Tekstil Sektörüne Özel ERP