Yukarı Çık

KOTA - Hizmetlerimiz

Yazılım Hizmetlerimiz

Kota Bilgisayar kurulduğu günden bu yana kendisini özel ticari yazılımların geliştirmesine adaöıştır. Buna bağlı olarak müşterilerimiz tarafından talep edilen her türlü uygulama çalışmaları titizlikle yerine getirilmekte ve arkasında durulmaktadır. Anahtar teslimi yazılım projelerimizde müşterimizin beklentileri dikkatlice kavrandıktan sonra analiz, kodlama, test, gerçek hayata geçirilmesi ve bakım süreçleri uzaman ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Bu özel bir yazılım projesi olabileceği gibi işletme içinde çalışan farklı bir yazılıma yapılacak entegrasyon uygulaması da olabilemektedir. Uygulamalarımız platform bağımsız, isteğe göre web tabanlı da geliştirilebildiğimiz gibi, masaüstü yazılımları olarak da geliştirebilmekteyiz.


Danışmanlık Hizmetlerimiz

Kota danışmanları, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşteriye uygun sistem seçimi, kurulması, iş süreçlerinin analizi konularında danışmanlık hizmeti verirler.

20 yılı aşkın yazılım uyarlama tecrübesiyle oluşmuş uyarlama metodolojimiz sayesinde belirlenen sürede, belirlenen bütçe sınırlarında mevcut değerlerinize de değer katarak size ve sektörünüze özgü çözüme kavuşmanızı sağlamaktayız.


Eğitim Hizmetlerimiz

Kota olarak sunduğumuz tüm yazılım modüllerimiz için çalışanlarınızı destekleyen kapsamlı, esnek, uyarlanabilir eğitim çözümleri ile ihtiyacınız olan rahatlık ve ustalık için size yazılımınızdan bütünüyle ve en iyi şekilde faydalanabilmenizi sağlayan eğitim hizmetini sunmaktadır.


Bakım ve Destek

Sistemlerin uzun dönemdeki performansı ve verimi destek hizmetlerine bağlıdır. Müşteri ile ilişkilerin gerçek anlamda sistem kurulduktan sonra başlar. Bu yaklaşımla , Bakım ve Destek Hizmetleri, Kota Çözümlerinin vazgeçilmez parçasıdır. Kota Bilgisayar bakım ve destek hizmetlerini nitelik ve nicelik olarak karşılayacak yapıyı sağlamaktadır.

Uygulama yazılımlarının teknolojik gelişmeler ve iş anlayışındaki değişimler doğrultusunda güncellenmesini ifade eden Bakım hizmetlerinde kaliteyi sağlamak için Kota ekibi endüstrideki gelişmeleri günü gününe takip eder. Güncelleştirmede müşteri için doğru çözümlere öncelik verir.

Kullanıcıların uygulama sırasında karşılaştıkları problemler karşısında, işlerini aksatmayacak sürede çözüm sağlamak Kota Destek Hizmetlerinin öncelikli görevidir. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sürekli kılınması, Destek personelinin düzenli eğitimleri ile nitelikli çözüm sağlanmasına çalışılmaktadır.


Kota Bilgisayar - Hizmetlerimiz