Yukarı Çık

Logo Mind Informer

Gerçek zamanlı ve çok yönlü analiz imkanı sağlayan Logo Mind Informer, modern kullanıcı arayüzü, esnek mimarisi ve ölçeklenebilir fiyatlandırma modeli ile web-tabanlı ve tam kapsamlı bir iş analitiği çözümü sunar.


Kota Bilgisayar

İnteraktif Raporlama

İnteraktif raporlarma sayesinde, farklı birimlerden olan çalışanlarınızı, aynı anda aynı rapor üzerinde çalışarak; işletmenizin hızlı bir şekilde rapor üretmesini sağlar.

Eş Zamanlı Kullanıcı Yapısı

Eş zamanlı kullanıma göre tasarlanmış yapısı sayesinde, çalışanlarınızı aynı anda uygulama üzerinde işlem yapabilmesini sağlar.


Kota Bilgisayar

Kota Bilgisayar

Büyük Veri

Günümüzde, veri odaklı işletmeler için, en büyük rekabetçi üstünlük olan "Büyük Veri" analizi yapabilmenizi sağlar.

Dashboard

Basit ve kullanıcı dostu "dashboard" lar sayesinde, işletmenizin hızlı bir şekilde veri analizi gerçekleştirebilmesini sağlar.


Kota Bilgisayar

Kota Bilgisayar

Veri Entegrasyonu

Sahip olduğu kolay veri entegrasyonu sayesinde, işletmenizin her biriminden gelen farklı veriyi bir çatı altında analiz edebilmenizi sağlar.

Veri Tabanı Katmanı (Meta Data)

Yapısında bulunana özellikler sayesinde, "meta data" kullanabilmenizi sağlar.


Kota Bilgisayar

Kota Bilgisayar

OLAP Küpleri

Verilere daha hızlı bir şekilde erişebilmeniz ve çok boyutlu analizler yapabilmeniz için, OLAP Küpleri yapısına sahiptir.

Mobil Erişim

Uygulamaya istenilen zamanda, istenilen yerden ulaşabilmenizi sağlamak için mobil uyumlu bir alt yapı sağlar.


Kota Bilgisayar

Kota Bilgisayar

ETL

ETL, dış kaynaklarda yer alan verilerin iş ihtiyaçlarına göre yararlı bilgi haline dönüştürülmesi ve raporlanması için veri ambarına yüklenmesinde kullanılan bilgi işleme teknolojisidir. Birçok kaynaktan alınan datayı belirli formata getiren Logo Mind Informer'ın ETL özelliği dataları belirli kriterlere göre sıralayarak zaman kaybı olmadan işlenmesini sağlar.

Denetim Kaydı

Yetkilendirme özelliği ile raporlarda satır-sütun güvenliğine kadar detaylı yetkilendirme imkanı sunan Logo Mind Informer, gelişmiş güvenlik teknolojisi ile erişim denetimi sağlar.


Kota Bilgisayar