Yukarı Çık

NedGraphics

Jakar Tasarımı

Jakar Tasarım yazılımız ile ,sahip olduğu özel ikonlar sayesinde kolay ve hızlı tasarımlar yapabilir desenlerinzi örgülendirmeye hazırlayabilirsiniz.


Jakar Dokuma

Jakar programı ile firmaların özel ihtiyaçlarına cevap veren fonksiyonlar; desen tasarımı, desenin jakara hazırlanması, örgü yerleştirilmesi, kumaşın dokunmadan önceki görüntüsü ve tezgahlara disketle bilgi aktarımı gibi işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca örgünün Üç Boyutlu ve Simülasyonlu olarak tasarımını yapabilirsiniz.


Baskı

Baskı programı ile hazırlanan desenlerin temizliği, raporlanması, varyantının hazırlanması gibi işlemleri yapabilirsiniz. Desenleriniz ile ilgili film ve şablon işlemlerini baskı üretim programları ile sonuca ulaştırabilirsiniz.


Üç boyutlu Giydirme ve Sunum Hazırlama

Bu program ile kendi desenlerinizin ceketten... masa örtüsüne kadar geniş bir yelpazede nasıl görüneceği hakkında en uygun sunumu yapabileceksiniz. Ayrıca kataloglama ile desenlerinizi ve yaratıcılığınızı daha güzel bir ortamda sunabileceksiniz.


El Halısı

Halı programında, halı tasarımlarını özel ikonlarla kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hazırlanan halı tasarımlarınızı kareli kağıt ile çıktı alabilirsiniz.


Moda

Moda(Konfeksiyon) tasarım programında teknik ve artistik çizimler tasarlayıp, bunlar üzerinde değişiklikler yapabilir ve varyantlar alabilirsiniz.


DesignCOM

DesignCOM ile ,tasarım ilgili ürün bilgileri kolayca arşivlenebilir ve düzenlenebilir. Tüm tasarım bilgileri düzenlendikten sonra, DesignCOM şirket çapında ürün iletişimi ve sunumu için kullanılabilir.Tek kullanıcılı bir arşivleme modülüyle bağlamak yeterlidir. Daha sonra sistem, internet için hazır olan şirket çapında bir tasarım verisi yönetim ve sunum sistemi halinde genişletilebilir. Desen ofisi ile kolay şekilde ERP ‘ye entekrasyon sağlanabilir.

Kota Bilgisayar - NedGraphics - Jakar Dokuma